Ga als LVSC-geregistreerde supervisor aan de slag met coaching in jouw organisatie met de Verkorte opleiding tot Registercoach in Zwolle.
Competenties die jij al in huis hebt, zijn uitgangspunt voor deze driedaagse cursus. Je maakt kennis met verschillende coachingsmethodieken. Zo kun jij de juiste methodiek gericht inzetten. Na een halfjaar kun jij je registercoach noemen en zelfstandig aan de slag, in je eigen praktijk of je organisatie.
Weten of deze cursus bij je past?
Studieprogramma Verkorte opleiding tot Registercoach
Wanneer kun je starten?
Zwolle | 16 maart 2026 | Aanmelden |
Professioneel begeleiden
Bij Windesheim kun je rekenen op hoogwaardig onderwijs dat perfect aansluit op de behoeften van professionals, teams en organisaties binnen begeleidingskundige vakgebieden zoals coaching en supervisie.
Maatwerk
Wil je deze cursus straks incompany aanbieden als bedrijf of instelling? Dat kan! Bel of mail Marlies Jellema, programmaleider.
Na je Verkorte opleiding tot Registercoach
-
-
Dit voeg je toe op je cv
Met een cursus bij Windesheim doe jij kennis en bagage op waarmee jij weer verder kunt met je werk. Onze docenten staan met één been in het onderwijs en met één been in de praktijk. De kennis die je opdoet is dus altijd up-to-date. Een mooie aanvulling voor op jouw cv dus!
Met onze Verkorte opleiding tot Registercoach bouw je voort op de competenties die je al in huis hebt als supervisor. Zo ontwikkel jij je snel tot geregistreerd coach! Na afronding van deze cursus:
- Weet je welke interventies je kunt inzetten en hoe je resultaatgericht aansluit bij de vraag van de klant
- Kun je de context van de organisatie betrekken bij de coaching
- Kun je je eigen handelen expliciteren en verantwoorden
- Kun je op een persoonlijke en professionele manier coachen
-
Certificering en beroepsregistratie
Na afronding van deze cursus ontvang je een certificaat van Windesheim. Met dit certificaat kun je je laten registeren als Registercoach bij de Landelijke Vereniging voor Supervisie en coaching (LVSC)(opent in nieuw tabblad).
Het LVSC-register voor coaches groeit en bevat al meer dan 200 Registercoaches.
-
Kosten
De cursus kost € 1.265,-. Er bestaan meerdere opties om je studie (deels) te bekostigen.
Leslocatie
Campus 2, Zwolle
Plan je route(opent in nieuw tabblad)
Check de faciliteiten op deze locatie
Diploma
- Certificaat
Meer informatie
Hulp bij studiekeuze FAQ Studentbegeleiding Nieuwsbrief voor professionals(opent in nieuw tabblad)(opent in nieuw tabblad)